Jalggolf sobib kõigile ja kõikjale
00.00.0000

Jalggolf on vahva pallimäng, kus osalejate arv sõltub vaid seltskonna suurusest, pallide hulgast ning jalggolfi pesade olemasolust. Jalggolf ei nõua erilisi oskusi, tempo valib igaüks ise. Mäng sobib kõigile alates lasteaiast kuni pensionärideni ning on mängitav kõikjal. Tekkiv hasart, preemialöögid, kaaslase palli "metsalöömine", võidulöögi äpardumine jne., panevad unustama mured ja kella.
Jalggolfi sihid kattuvad paljude riiklike arengukavadega tervistava liikumise laiendamiseks ja kõigile jõukohaste sportimisvormide levitamiseks. Veetke vaid lõbusalt aega, liikuge, suhelge, nautige loodust ja elurõõme! Jalggolf on jalgpall, mis kõigile jõukohane, golf, mis kõigile taskukohane, mäng, mis ei sea piire!

Üks kõigi, kõik ühe vastu! Asetage pesad (5-...tk) üksteisest sobivale kaugusele (10-...m) rea, ringi või kujundina, märkige alguse- ja lõpujoon. Igal mängijal on oma, teistest erinev pall (värv, numbrid). Lüüakse loositud või kokkulepitud järjestuses, kordamööda, iga mängija üks löök korraga, püüdes tabada oma palliga pesa võimalikult väheste löökidega. Tabamuseks on palli peatumine pesas, ka teise palli põrkest sinna sattunu.
Preemialöögi saab mängija kohe, kui tabab pesa põrkega kaasmängija pallist või kui lööb pesas oleva palli põrkega välja nii, et oma pall jääb pessa. Üldine löögijärjekord ei muutu, kuid preemialöögid aitavad liidrile järele jõuda.
Kõik raja pesad õiges järjekorras tabanud ja oma palli esimesena üle lõpujoone löönud mängija on võitja!

Jalggolf sobib koduaeda, randa, staadionile, saali, metsa, aasale, asfaldile, kruusale, isegi lumme! Mäng on meeldejäävaks "eel- või järelroaks" piknikul, sünnipäeval, kokkutulekul jne.
Elamus on alati erinev, kuid kindlasti positiivne! Meeleolukad on firmade kokkutulekud ja ürituste turniirid - tõusvad emotsioonid on pannud unustama isegi peolaua!
Jalggolf on mõnusaks vahelduseks kooli või lasteaia sporditundides, treeningutel, liikumispäevadel jne. Jalggolf sotsialiseerib, aitab arendada koordinatsiooni, kasvatab enesekontrolli ja liikumisharjumust.

Jalggolf sobib kõikjale!

Proovige kindlasti järele, sest ükski pilt ega kirjeldus ei suuda edastada saadavaid emotsioone!

 

www.footgolf.eu

 

 

Lisa oma kommentaar
 
Nimi
Kommentaar
Kui palju on kaks pluss üks?
 
 
Start: 1618355124.4657
End: 1618355124.6777
Duration: 0.21194291114807